Dlaczego solidworks to świetne rozwiązanie?

Jeśli ktoś szuka narzędzia służącego do modelowania 3d, wykonywania rozmaitych obliczeń inżynierskich, to warto zdecydować się na solidworks. Za jego pomocą możliwe staje się projektowanie pojedynczych elementów, przygotowywanie przeróżnych dokumentów produkcyjnych.

Co warto wiedzieć o użytkowaniu Solidworks online?

W przypadku solidworks można liczyć na niezawodne wsparcie techniczne. Jeśli ktoś nie wie, jak coś zrobić, to warto skorzystać z fachowego doradztwa. Do wyboru jest wiele opcji kontaktu do pomocy technicznej. Można liczyć na uzyskanie błyskawicznej odpowiedzi, w zaledwie kilka minut. Na zespół składa się kilkadziesiąt osób, które są ekspertami z różnych dziedzin. Można wobec tego liczyć na szybkie rozwiązanie pojawiających się problemów. Jest także wsparcie dla poprzednich wersji oprogramowania.

Kolejną zaletą będzie bezpłatny dostęp do wielogodzinnego szkolenia. Warto wykupić subskrypcję solidworks, bo dzięki temu oprogramowanie będzie automatycznie aktualizowane. Uzyska się także dostęp do wielu dodatkowych treści. W płatnej wersji jest także do dyspozycji portal dla klientów. Liczba zadowolonych użytkowników cały czas się powiększa. Wynika to w dużej mierze z wszechstronności oprogramowania solidworks. Mnogość funkcji i dodatków sprawia, że tworzenie projektów staje się niezwykle wygodne.

Czy solidworks jest darmowy? Ile trzeba zapłacić za użytkowanie?

Wiele osób potwierdza, że solidworks cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości. Można nawet pobrać bezpłatną wersję i przetestować. Jeśli ktoś chce mieć pełen dostęp do oprogramowania, to należy wykupić licencję. Najbardziej opłaca się oczywiście zapłacenie z góry na rok. Innym rozwiązaniem będzie miesięczna opłata za niecałe 10 €. Z kolei na rok płaci się 99 €. Możliwe jest także uzyskanie certyfikatów solidworks za darmo.

Wystarczy mieć odpowiednią wiedzę z minimum jednej linii oprogramowania. Oczywiście opcja jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników z aktywną subskrypcją. Do wyboru mają licencję czasową stanowiskową i wieczystą sieciową. Możliwe staje się wobec tego dobranie rozwiązania do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Cena solidworks w dużej mierze zależy od wybranej wersji i ilości przypisanych do niej stanowisk.

Dodaj komentarz