Na jakie oświetlenie warto się zdecydować?

Warto wiedzieć, że obecnie na oświetlenie awaryjne nie decydują się tylko firmy, ale również osoby prywatne. Jakie jest najlepsze rozwiązanie dostępne na tym trudnym i wymagającym rynku?

CT – CENTRALTEST

Należy przede wszystkim mieć świadomość, że omawiany system awaryjnego oświetlenia został wyposażony w jednostkę centralną, która odpowiada za regularne testowanie stanu technicznego praktycznie wszystkich elementów.

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że jest to jedna z najczęściej wymienianych korzyści przez użytkowników. Ponadto elementy tego systemu są połączone przewodem komunikacyjnym, z kolej każde z urządzeń posiada własny adres.

LVDBS

Wspomniany system centralnego zasilania został stworzony do zasilania oświetlenia ewakuacyjnego oraz awaryjnego.

Godny uwagi jest fakt, że czas pracy awaryjnej może wynosić od jednej do trzech godzin. Warto wiedzieć, że zastosowane zostały bezobsługowe i niezwykle szczelne akumulatory, których żywotność wynosi 10 lat.

Na jakie Oświetlenie awaryjne warto się zdecydować?

Świetną opcją będzie postawienie na wersję DYN. Użytkownicy mogą bowiem sterować i monitorować dynamiczne oprawy oświetlenia ewakuacyjnego. Nie można zapomnieć, że aplikacja webowa jest bardzo prosta w obsłudze.

Nie jest rekomendowane przed podjęciem decyzji o wyborze oświetlenia awaryjnego sugerować się ceną. Znacznie lepszym parametrem będzie stosunek ceny do jakości. Zdecydowanie najlepszą opcję będzie zaopatrzenie się w system znajdujący się w ofercie znanej firmy.

Dodaj komentarz